Výživové poradenství

Ačkoliv jsou základní pravidla správného stravování a obecná doporučení pro většinu lidí stejná, konkrétní potřeba energie a jednotlivých živin je individuální, stejně jako životní rytmus anebo chutě.

V rámci svého vzdělání (Ing. obor Výživa a potraviny) a kompetencí proto nabízím možnost individuálních konzultací jídelníčku u zdravých osob, jeho úprav a komplexní nastavení individuálních nutričních potřeb s ohledem na požadovaný cíl.

Rozumím nejen tomu, co se s jídlem děje v lidském těle, jakým způsobem výživa ovlivňuje lidské zdraví a jaké jsou Vaše potřeby, ale i procesům, které konzumaci předchází. Dokážu Vám tak poradit, jak vybírat kvalitní potraviny a jak s nimi správně pracovat v kuchyni, aby jídlo bylo chutné a vhodné právě pro Vás. Jako chemik navíc přesně vím, jaké změny v potravinách probíhají v průběhu tepelné úpravy nebo skladování. Provedu Vás příjemnou, bezbolestnou a dlouhodobě udržitelnou změnou stravovacích návyků a naučím vás, jak si poskládat jídlo přímo pro Vaší potřebu, s ohledem na Váš životní rytmus.

Pokud potřebujete odborného průvodce svým talířem a toužíte po poslední a trvalé změně jídelníčku ve Vašem životě, jste tu správně.

Co vám mohu nabídnout

V současné době nabízím pouze odborné konzultace jídelníčku, a to v rámci jednorázové i dlouhodobé spolupráce. Podívejte se na podrobné informace, ceník a obsah konzultací.

Kde se můžeme potkat

Osobně v poradně na adrese:

Italská 18
120 00 Praha – Vinohrady

Anebo přes některou z on-line platforem pro video hovory (ZOOM, Google Meet).

Jak se objednat na konzultaci

Máte-li zájem o konzultaci, dejte mi vědět na e-mail poradna@karolinafour.cz. V e-mailu mi dejte vědět, zda se chcete potkat osobně anebo on-line. Stručně uveďte, s čím potřebujete pomoci, proč byste se rádi objednali a jaký by měl být cíl našeho setkání a také váš zdravotní stav.

Jak konzultaci zrušit nebo změnit termín

Změnily se Vám plány? Termín můžete bezplatně zrušit nebo přesunout, a to zprávou na můj e-mail. Při zrušení méně než 24 hodin před schůzkou Vám bude účtováno 50 % částky za konzultaci.

U klientů, kteří nedodají podklady ke konzultaci 48 hodin předem si vyhrazuji právo schůzku zrušit. V případě, že podklady neobdržím ani 24 hodin před smluveným termínem, platí výše zmíněné storno podmínky.

Veškeré služby poskytuji na základě živnostenského listu.

Hledali jste něco jiného? Máte zájem o jiný typ poradenství anebo o přednášku pro firmu či žáky ve škole? Můžete se podívat na více informací o mně anebo si projít další služby, které v rámci své odbornosti nabízím.

Doporučené